HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

SOYLUCAN İNSAAT kurulduğu 1995 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim...

KEŞFETMEK

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

KEŞFETMEK

VİZYONUMUZ

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir

KEŞFETMEK

MUTLU MÜŞTERİ

Çalışılan her tedarikçinin vermiş olduğu ürün ve hizmet ile satış sonrası servis ve hizmet performansı, site yöneticileri ve kullanıcılar nezdinde düzenlenen anketler ile ölçülür, raporlanır ve yapılan geri bildirimler ile etkin ve verimli tedarikçilerden hizmet veya ürün alımı gerçekleştirilir.

KEŞFETMEK

İLKELERİMİZ

Uzman Mühendis ve Mimarlardan oluşan kadromuzun deneyimi, bilgisi ve şirketimizin çağdaş kalite yönetim sistemleri ile inşaatın her aşamasında imalatı büyük bir dikkatle kontrol ederek kaliteli, kusursuz ve müşterilerimizin uzun yıllar boyunca kullanacağı binaları inşa etmek.

KEŞFETMEK

BİZ NELER YAPIYORUZ?

soylucan İnşaat olarak Türkiye’nin her bölgesinde önemli altyapı, üstyapı ve inşaat projelerine imzamızı attık. Deneyimiz ve donanımlı teknolojik altyapımız sayesinde en zorlu projeleri bile zamanında teslim etmeyi başardık.

KEŞFETMEK
soylucan insaat
1
nasıl yardımcı olabilirim?
bizimle iletişime geçtiğniz için teşekürler